Sinclair filtre pre klimatizažné jednotky

Kód: SAF-OPWA4 SAF-OPWB4 SAF-OPWC4 SAF-OPWM4 SAF-OPWK4 SAF-OPWP4 SAF-OPWS4 Zvoľte variant
3 + 1
Značka: Sinclair
–6 % –6 % –6 % –6 % –6 % –6 % –5 % až –6 %
Filter pre klimatizácie  Sinclair  saf opwc4 katechínom
–6 % –6 % –6 % –6 % –6 % –6 % –5 % až –6 % €7,50 €7,50 €7,50 €7,50 €7,50 €7,50 €8,50 od €7,50 €6,25 bez DPH €6,25 bez DPH €6,25 bez DPH €6,25 bez DPH €6,25 bez DPH €6,25 bez DPH €7,08 bez DPH od €6,25 bez DPH
Skladom Objednané Objednané Skladom Skladom Skladom Objednané Zvoľte variant
Filtre
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
2.8.2024 30.7.2024 30.7.2024 2.8.2024 2.8.2024 2.8.2024 30.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Akcia 3+1 zdarma

Akcia sa vzťahuje na najlacnejší filter z objednávky. 

Rôzne typy filtrov pre klimatizačné jednotky Sinclair.

Detailné informácie

7 ročná záruka sedem ročná záruka,
Spičková kvalita
Naše výrobky sú tak kvalitné že na ne dávame predĺženú záruku na 5 až 7 rokov.
Zľavy pre partnerov
Zľavy pre B2B partnerov

Podrobný popis

FILTRE SINCLAIR

Filter s aktívnym uhlím SAF-OPWA4
Aktívny uhlík je absorbent s duálnou schopnosťou absorbcie: fyzickej a chemickej, z ovzdušia, aj z tekutín. Rýchlo pohlcuje škodlivé plyny, napr. benzén, formaldehyd a amoniak.

 

Filter biologický anti-bakteriálny SAF-OPWB4
Tento filter je vyrobený z čistiaceho materiálu s vynikajúcou sterilizáciou a schopnosťou zachytávať prach. Keď vzduch prúdi cez filter, prach a baktérie sa zachytia na povrchu filtra, ktorý je bio-baktericídny. V prípade uchytenia mikróbu, bio-baktericídna vrstva naruší jeho metabolizmus a obmedzí jeho rast. Účinnosť zachytenia escherichia coli a staphylococcus aureus je vyššia ako 95%.

 

Filter s katechínom SAF-OPWC4
Katechín je výťažok zo zeleného čaju, ktorý sa pre svoje oxidačné a sterilizačné účinky pridáva do filtrov. Aktívne enzýmy vytvárajú benzénové jadro, ktoré pohlcuje pachy a škodlivé látky v ovzduší. Katechínový filter účinne a dlhodobo zachytáva a sterilizuje prachové častice. Jeho antibakteriálna úprava zneškodňuje viac ako 95% baktérií, napr. staphylococcus aureus.

 

Katalytický filter SAF-OPWK4
Základný materiál filtra je PU polyuretán a rôzne katalytické vlákna. Efektívne zachytáva a odstraňuje formaldehydy a ďalšie nebezpečné organické zlúčeniny (VOC) aj škodlivé plyny a pachy. Katalytický filter môže odstrániť až 92,9% formaldehydu zo vzduchu za 2,5 hodiny.

 

Filter proti roztočom SAF-OPWM4
Pomocou tohto filtra odstránite vysokou rýchlosťou zo vzduchu až 90 % roztočov. Tento filter je vhodný hlavne pre ľudí trpiacich alergiami a astmou.

 

Filter fotokatalytický SAF-OPWP4
Fotokatalytický filter redukuje pachy a choroboplodné baktérie pôsobením svojho ultrafialového svetla. Efektívne tak očisťuje ovzdušie a zároveň ho udržiava svieže. Titan TiO2 obsiahnutý v tomto filtri má silný fotokatalytický efekt, zároveň je však šetrný k životnému prostrediu. Zbavuje ovzdušie viac ako 90% kyseliny octovej, formaldehydu, amoniaku a  viac ako 70% obnoviteľných škodlivých látok. Tento typ filtra je pevný nakoľko obsahuje titan.

 

Filter s iónmi striebra SAF-OPWS4
Filter s povrchovou úpravou striebrom je úplne novým druhom výkonných sterilizačných produktov. Ióny striebra sú bez farby a zápachu a nemajú žiadne vedľajšie účinky, akými sú podráždenie, Znečistenie alebo prchavosť. Ióny sa po sterilizácii samé obnovujú, majú preto dlhú životnosť a efektívne zabraňujú množeniu baktérií. Okrem nespornej výhody dlhej životnosti sterilizácie je tento postriebrený filter naviac šetrný k životnému prostrediu a úplne bezpečný. Má vysokú účinnosť, ničí viac ako 99% baktérií. Ióny striebra na seba silno pútajú baktérie a mikroorganizmy, prechádzajú ich bunečnou membránou a zabraňujú štiepiacej aktivite baktérií. Narúša štruktúru DNA baktérií a mikroorganizmov, čím spôsobuje stratu rozmnožovacej schopnosti baktérií.

Rozmery filtrov 5x21cm

Filtre sedia aj pre iné značky klimatizácií.

 

 Životnosť filtrov závisí od pravidelnosti používania klimatizácie. Ak sa zariadenie používa len na chladenie životnosť je 1 rok, ak sa zariadenie používa aj na vykurovanie v zimnom období odporúča sa meniť filtre každý polrok, najlepšie však po letnej/ zimnej sezóne.  

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Rozmer filtrov vxš: 5x21 cm