Sinclair filtre pre klimatizažné jednotky

Kód: SAF-OPWA4 SAF-OPWB4 SAF-OPWC4 SAF-OPWM4 SAF-OPWK4 SAF-OPWP4 SAF-OPWS4 Zvoľte variant
3 + 1
Značka: Sinclair
–6 % –6 % –6 % –6 % –6 % –6 % –5 % až –6 %
Filter pre klimatizácie  Sinclair  saf opwc4 katechínom
–6 % –6 % –6 % –6 % –6 % –6 % –5 % až –6 % €7,50 €7,50 €7,50 €7,50 €7,50 €7,50 €8,50 od €7,50 €6,25 bez DPH €6,25 bez DPH €6,25 bez DPH €6,25 bez DPH €6,25 bez DPH €6,25 bez DPH €7,08 bez DPH od €6,25 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Filtre
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
2.5.2024 2.5.2024 2.5.2024 2.5.2024 2.5.2024 2.5.2024 2.5.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Akcia 3+1 zdarma

Akcia sa vzťahuje na najlacnejší filter z objednávky. 

Rôzne typy filtrov pre klimatizačné jednotky Sinclair.

Detailné informácie

7 ročná záruka sedem ročná záruka,
Spičková kvalita
Naše výrobky sú tak kvalitné že na ne dávame predĺženú záruku na 5 až 7 rokov.
Zľavy pre partnerov
Zľavy pre B2B partnerov

Podrobný popis

FILTRE SINCLAIR

Filter s aktívnym uhlím SAF-OPWA4
Aktívny uhlík je absorbent s duálnou schopnosťou absorbcie: fyzickej a chemickej, z ovzdušia, aj z tekutín. Rýchlo pohlcuje škodlivé plyny, napr. benzén, formaldehyd a amoniak.

 

Filter biologický anti-bakteriálny SAF-OPWB4
Tento filter je vyrobený z čistiaceho materiálu s vynikajúcou sterilizáciou a schopnosťou zachytávať prach. Keď vzduch prúdi cez filter, prach a baktérie sa zachytia na povrchu filtra, ktorý je bio-baktericídny. V prípade uchytenia mikróbu, bio-baktericídna vrstva naruší jeho metabolizmus a obmedzí jeho rast. Účinnosť zachytenia escherichia coli a staphylococcus aureus je vyššia ako 95%.

 

Filter s katechínom SAF-OPWC4
Katechín je výťažok zo zeleného čaju, ktorý sa pre svoje oxidačné a sterilizačné účinky pridáva do filtrov. Aktívne enzýmy vytvárajú benzénové jadro, ktoré pohlcuje pachy a škodlivé látky v ovzduší. Katechínový filter účinne a dlhodobo zachytáva a sterilizuje prachové častice. Jeho antibakteriálna úprava zneškodňuje viac ako 95% baktérií, napr. staphylococcus aureus.

 

Katalytický filter SAF-OPWK4
Základný materiál filtra je PU polyuretán a rôzne katalytické vlákna. Efektívne zachytáva a odstraňuje formaldehydy a ďalšie nebezpečné organické zlúčeniny (VOC) aj škodlivé plyny a pachy. Katalytický filter môže odstrániť až 92,9% formaldehydu zo vzduchu za 2,5 hodiny.

 

Filter proti roztočom SAF-OPWM4
Pomocou tohto filtra odstránite vysokou rýchlosťou zo vzduchu až 90 % roztočov. Tento filter je vhodný hlavne pre ľudí trpiacich alergiami a astmou.

 

Filter fotokatalytický SAF-OPWP4
Fotokatalytický filter redukuje pachy a choroboplodné baktérie pôsobením svojho ultrafialového svetla. Efektívne tak očisťuje ovzdušie a zároveň ho udržiava svieže. Titan TiO2 obsiahnutý v tomto filtri má silný fotokatalytický efekt, zároveň je však šetrný k životnému prostrediu. Zbavuje ovzdušie viac ako 90% kyseliny octovej, formaldehydu, amoniaku a  viac ako 70% obnoviteľných škodlivých látok.

 

Filter s iónmi striebra SAF-OPWS4
Filter s povrchovou úpravou striebrom je úplne novým druhom výkonných sterilizačných produktov. Ióny striebra sú bez farby a zápachu a nemajú žiadne vedľajšie účinky, akými sú podráždenie, Znečistenie alebo prchavosť. Ióny sa po sterilizácii samé obnovujú, majú preto dlhú životnosť a efektívne zabraňujú množeniu baktérií. Okrem nespornej výhody dlhej životnosti sterilizácie je tento postriebrený filter naviac šetrný k životnému prostrediu a úplne bezpečný. Má vysokú účinnosť, ničí viac ako 99% baktérií. Ióny striebra na seba silno pútajú baktérie a mikroorganizmy, prechádzajú ich bunečnou membránou a zabraňujú štiepiacej aktivite baktérií. Narúša štruktúru DNA baktérií a mikroorganizmov, čím spôsobuje stratu rozmnožovacej schopnosti baktérií.Životnosť filtrov závisí od pravidelnosti používania klimatizácie. Ak sa zariadenie používa len na chladenie životnosť je 1 rok, ak sa zariadenie používa aj na vykurovanie v zimnom období odporúča sa meniť filtre každý polrok, najlepšie však po letnej/ zimnej sezóne.  

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky