Mitsubishi Electric

Mitsubishi_Electric_logo.svg

1 položiek celkom
Mitsubishi Zubadan 6-8-10-12-14kW + zásobník TUV 200l/300l
ZADARMOZADARMO
od €11 504,17 bez DPH
od €13 805 / ks

Možnosť predĺženia záruky až na 7 rokov Pre individuálnu cenovú ponuku nás kontaktujte  Štátna dotácia "Zelená domácnostiam" až do 4370€ Štátna dotácia "Obnovdom"...

PUD-SHWM80VAA-EHST20D-YM9D

Svetový výrobca tepelných čerpadiel a klimatizácií Mitsubishi


Mitsubishi Electric je poprednou svetovou spoločnosťou, ktorá sa zaoberá výrobou tepelných čerpadiel a klimatizácií. Spoločnosť má dlhú históriu, ktorá siaha až do roku 1921, a odvtedy sa stala významným hráčom v oblasti elektrotechniky a elektroniky.

Mitsubishi Electric sa zameriava na vývoj a výrobu širokej škály tepelných čerpadiel pre domáce a komerčné použitie. Tepelné čerpadlá využívajú obnoviteľnú energiu zo vzduchu, vody alebo zeme a umožňujú účinné vykurovanie a chladenie priestorov. Mitsubishi Electric sa sústreďuje na inovatívne technológie, ktoré maximalizujú účinnosť a znižujú energetickú spotrebu, čo prispieva k ochrane životného prostredia.

V oblasti klimatizácie ponúka Mitsubishi Electric širokú škálu produktov, vrátane domácich a komerčných klimatizačných jednotiek. Tieto jednotky sú navrhnuté tak, aby poskytovali efektívne a pohodlné chladenie alebo kúrenie priestorov rôznych veľkostí. Mitsubishi Electric kladie dôraz na inovatívny dizajn, spoľahlivosť a pokročilé funkcie, ktoré zaručujú vysokú kvalitu výkonu.

Spoločnosť Mitsubishi Electric sa tiež angažuje v oblasti udržateľného rozvoja a zníženia emisií skleníkových plynov. Ich produkty sú navrhnuté s ohľadom na ochranu životného prostredia a energetickú účinnosť.

Celkovo povedané, Mitsubishi Electric je renomovaná značka s bohatou históriou a silným zameraním na inovácie a udržateľnosť. Ich tepelné čerpadlá a klimatizačné jednotky sa široko využívajú po celom svete a ponúkajú spoľahlivý a efektívny spôsob vykurovania, chladenia a klimatizácie priestorov.

7 ročná záruka sedem ročná záruka,
Spičková kvalita
Naše výrobky sú tak kvalitné že na ne dávame predĺženú záruku na 5 až 7 rokov.
Zľavy pre partnerov
Zľavy pre B2B partnerov