TS 500 Termo/Solar Žiar

Kód: TS500
€672 €560 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
2.8.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

7 ročná záruka sedem ročná záruka,
Spičková kvalita
Naše výrobky sú tak kvalitné že na ne dávame predĺženú záruku na 5 až 7 rokov.
Zľavy pre partnerov
Zľavy pre B2B partnerov

Podrobný popis

TS 500


Termický kolektor Termo solar TS 300 je ideálne riešenie pre tých, ktorí chcú využívať slnečnú energiu na ohrev vody a súčasne ušetriť na energiách. Tento solárny kolektor je vynikajúci pre inštaláciu na strechy rodinných domov, bytových domov a komerčných budov.

Kolektor je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a vysokú účinnosť. Jeho konštrukcia umožňuje efektívne využitie slnečného žiarenia aj v horších svetelných podmienkach, čím sa zvyšuje jeho využitie po celý rok. Patentované riešenie spojenia spojov poskytujú dlhú životnosť a vysokú účinnosť . Prevádzka tohto kolektora je veľmi jednoduchá a spoľahlivá.

Kolektor Termo solar TS 500 sa vďaka svojim vlastnostiam hodí na použitie nielen v letných mesiacoch, ale aj v zimnom období. Tento produkt predstavuje výbornú investíciu do budúcnosti, pretože vám umožní výrazne znížiť náklady na ohrev vody, vykurovanie a zároveň prispieť k ochrane životného prostredia.

Základ kolektora tvorí kompaktná lisovaná vaňa z AL-MG plechu, v ktorej je upevnené bezpečnostné solárne sklo pomocou zasklievacích líšt z hliníkových eloxovaných profilov. Absorbér sa skladá z tvarovaného hliníkového plechu so selektívnou konverznou vrstvou, ktorá obopína meander z medenej rúrky( patentové riešenie)

Možnosť pripojenia kolektora :
(P) s prírubovýmy vývodmi 26mm ( pripojenie rýchlospojkami 26mm)
(L) s vývodmi z CU rúrky 18x08mm (spájkovanie)
(M) s vývodmi s prevlečenými maticami 

V našom e-shope máte možnosť si tento výrobok objednať rýchlo a jednoducho. Kolektor je k dispozícii za výhodnú cenu a v balení sú zahrnuté všetky potrebné súčasti pre jeho montáž na konštrukciu (konštrukcia sa objednáva zvlášt). Objednanie tohto produktu je jednoduché a rýchle a umožní vám ušetriť na energiách v budúcnosti.

 

Vyhradzujeme si právo na zmenu parametrov bez upozornenia. V uvedenej cene je započítaný recyklačný poplatok podľa § 32 odst. 4 písm. c zákona č.79/2015 Z. z. o odpadoch.

Dodatočné parametre

Kategória: Solárne kolektory
Záruka: 12 rokov
Hmotnosť: 44.6 kg